Tashmë ata prej kohësh janë sëbashku edhe pse përpiqen ti shmangen mediave.

Por ndonjëherë nga dëshira të dy publikojnë ndonjë foto të vogël, por me plot detaje.

Pas planeve për martesë, ditën e sotme Çiljeta ka treguar për të gjithë unazën me gur të madh që mban në gisht.

Ajo ka publikuar një foto të ëmbël të duarve të saj dhe Albanit të kapura bashkë, ku vëmendjen e ka tërhequr unaza shkëlqyese në gishtin e saj, gjë që tregon se gjërat mes çiftit janë bërë tepër serioze.

MUND TË JU PËLQEJNË