Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë ndër çiftet më të njohura dhe të dashura për publikun.

Eni dhe Genci janë duke përjetuar një romancë të bukur të dashurisë.

Por, përveç dashurisë së tyre, ajo që i bashkon është edhe muzika, shkruan “Kosovarja”.
Genci njihet për këngë me motive patriotike për çka edhe publiku e vlerëson tej mase, kurse Eni i takon një zhanri pak më ndryshe.

Çifti nuk hezitojnë që shpesh dashurinë që kanë për njëri-tjetrin ta shfaqin edhe publikisht qoftë në intervista apo rrjete sociale.

Ani pse Genci dikur ka qenë i martuar dhe ka një djal më gruan e tij të parë, kjo për Enin s’ka qenë pengesë.

Dyshja janë duke jetuar të qetë e të lumtur, madje edhe nuk përtojnë ti lënë komente të bukura njëri-tjetrit në fotot që postojnë në instagra,

Së fundi, në një foto që postoi Eni e që duket si modele as Genci nuk i rezistoi kësaj bukurie duke i thënë se duke si ‘diamant’./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË