Cardi B ka shokuar të gjithë me deklaratën e fundit.

Reperja e njohur Cardi B ka zbuluar veturat super-luksoze që gjenden në oborrin e shtëpisë së saj, shkruan lajmi.net.

Por, ajo nuk mundet të vozit asnjërën prej tyre, për shkak se ende nuk posedon patentë shofer.

Përmes rrjeteve sociale, reperja ka treguar disa prej atyre veturave, të cilat kapin shifra të larta dhe janë të brendeve të njohura.

Edhe një tjetër emër i njohur, Jennifer Lopez, javë më parë mori dhuratë veturë luksoze nga partneri, por kishte deklaruar që nuk ka vozitur asnjëherë.

Si Cardi B ashtu edhe Jennifer Lopez kanë habitur fansat me këto deklarata.

 

MUND TË JU PËLQEJNË