Zbulohen disa pjesë të shtëpisë së Justin Bieber.

Hailey dhe Justin ka kohë që janë duke bashkëjetuar.

Justin Bieber ka ndarë me fansat e tij disa pamje nga vila multi-milionëshe në të cilën bashkëjeton me gruan Hailey Bieber.

Çifti i cili i ka dhënë fund beqarisë në shtator të vitit të kaluar, këtë vit janë zhvendosur në shtëpi të re në Beverly Hills ku po shijojnë lidhjen e tyre.

Në pronë ka pishinë dhe kopsht të gjerë, prona ka pesë dhoma gjumi, shtatë banjo, një bodrum vere, dhomë kinema dhe bar. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË