Këngëtarja e njohur Aferdita Demaku po vazhdon fuqishëm që t’iu sjell adhuruesëve të saj këngë me përmbatje të ndryshme.

Ajo në çdo periudhë është aktive, e shpesh herë merr pjesë edhe në mbrëmje e dasma të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë e zonja në punë, Afërdita pa dyshim që të gjitha dëshirat ia plotëson vetës.

Shumë herë përmes postimeve që bën, në prapavijë shihet që ajo jeton jetën në një ambient luksoz.

E, edhe në këto fotografi që është së bashku me burrin dhe fëmijët shihet që shtëpia e këngëtares ka pamje përrallore. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË