Ylli televiziv, Kylie Jenner ka mbushur 22 vjet.

Por, festa e saj e ditëlindjes ka nisur ditë kur ajo udhëtoj drejt Italisë së bashku me të dashurin, Travis Scott dhe familjen e saj të famshme.

Nga Italia, sot Kylie ka publikuar disa fotografi nga festa që ka filluar për ditën e saj të veçantë.

E veshur në një fustan të shkurtë ngjyrë rozë dhe e rrethuar me lule, Kylie shkëlqente nga bukuria dhe lumturia.

Ndryshe, edhe pse e re në moshë ajo është nënë e një vajze ndërsa kohë më parë u zgjodh miliarderja më e re në botë.

MUND TË JU PËLQEJNË