Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare.

Bukuroshja veç punës së saj si drejtuese emisioni shpesh përflitet në mediat rozë për pamjen e saj të jashtme, shkruan “Kosovarja”.

Ajo nuk i ndalë pozat joshëse sidomos pas humbjes së peshës dhe transformimit të saj.

Blerona merr komente të shumta nga ndjekësit në Instagram, prej të cilëve disa e kritikojnë e disa e lavdërojnë.

Megjithatë kritikat nuk ndikojnë në aktivitetin e saj të shtuar në Instagram me foto e video të ndryshme që ndanë për ndjekësit.

E shtrirë në shtrat ajo tregon po i mungon diçka. Nuk bëhet fjalë për ndonjë person por për flokët e saj të gjata.

Mbase i pëlqen edhe kështu siç i ka por për një momenti e kapi nostalgjia./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË