Është ndër këngëtarët më të komentuar për jetën e tij private, i pandalshëm në karrierë duke sjellë gjithmonë këngët që prekin majat e top listave, shkruan Kosovarja.

Edhe këtë verë Blero solli më të mirën, ndërkaq pavarësisht angazhimeve, kaloi edhe pushime në vende shumë interesante së bashku me Afronën.

Krahas shumë punëve, Blero nuk i lë anash asnjëherë të afërmit dhe miqtë, ku këtë herë ndjekësve të shumtë ua ka prezantuar haverat e tij.

Ashtu i quan këngëtari vëllain dhe djalin e tij, postim ky me të cilin e tregon qartë lidhshmërinë që ai ka me familjarët.

Ja si duken haverat./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË