Biona Muqiçi është njëra nga vajzat e artistëve Nysret Muqiçi e Merita Spahiu.

Derisa prindërit dhe vëllau i saj njihen si këngëtarë të famshëm, ajo nuk shprehi interesim për këtë fushë, shkrun “Kosovarja”.

Komentohet kryesisht për linjat e saj trupore, fotografitë shpesh provokuese e grimin e rëndë që përdorë.

Bukuroshja merr komente të shumta nga ndjekësit ndërkohë që nuk lodhet për ato negative.

Veshjet e ngushta i vënë në pah linjat trupore të lakmueshme, si edhe në foton e radhës.

Bluzën e zezë ajo e ka zbërthyer duke shfaqur më shumë seç duhet./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË