Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të përcjellur në mediat rozë.

Dyshja po vazhdojnë të jenë aktiv me veprime të shumta, po ashtu edhe në aspketin profesional, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse mjaft të përkushtuar në drejtimet që kanë, si Egzona ashtu edhe Albatriti shumë herë e dëshmojnë që janë prindër të përkushtuar ndaj fëmijëve.

Shpesh në rrjete sociale dyshja ndajnë momente të ndryshme të vajzës së madhe dhe binjakëve.

Në imazhin e fundit që ka hedhur Albatriti, shihen se sa shumë kanë ndryshuar binjakët Elia dhe Eraldi. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË