“Jam thjesht e mërzitur dhe ndihem e vetmuar.”

Këngëtarja Bebe Rexha është në depresion të madh, ndërsa gjithashtu është edhe bipolare dhe këtë ajo tashmë po e ndan më shpesh me fansat e saj.

Në përshkrimin e gjatë nën një foto magjepsëse të saj me një fustan blu, këngëtarja u tha miliona ndjekësve të saj në Instagram se është depresion.

“Në vështrim të parë, jam e sigurt se duket si një tjetër foto glamuroze e Bebe, por tani shëndeti mendor është shumë më keq,” shkroi ajo.

Ajo vazhdoi të shpjegojë se gjendja e saj aktuale mendore ishte arsyeja pse kohët e fundit nuk kishte qenë aktive në mediat sociale. Ajo gjithashtu shprehu shqetësimin se depresioni i saj kishte qenë sabotues i marrëdhënieve të saj.

“Është jashtëzakonisht e vështirë t’i mbaj emocionet e mia të qëndrueshme dhe të mos panikohem 24/7,” shtoi ajo.

“Jam thjesht e mërzitur dhe ndihem e vetmuar.”

MUND TË JU PËLQEJNË