Reperi i njohur shqiptar, Mc Kresha përveç që do ta kujtoj vitin 2019 si një vit të suksesshmë në karrierën profesionale, ai do ta mbaj mend e për jetë personale.

Pak javë më parë reperi i famshëm kurorëzojë dashurin e tij me martesë me Erzina Shehu, dasmë kjo që bëri buj të madhe në media vendore.

Por, menjëherë pas ceremonisë martesore, u përhap lajmi se dyshja janë në pritje ër të bërë prindër për herë të parë.

E kjo nuk ka vonuar shumë dhe u konfirmua nga vet bashkëshortja e reperit, përmes një InstaStory, Erzana e pyetur nëse është shtatzënë ajo e ka pohuar këtë.

Ndryshe, Mc Kresha ka vazhduar të jetë aktiv me projekte dhe koncerte menjëherë pas dasmës.

MUND TË JU PËLQEJNË