Çifti i njohur Besniku dhe Lolita jo rrallë herë komentohen për jetën e tyre bashkëshortore.

Vetëm një vit më parë ata kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, dasmë e cila zgjoi interesim të madh, shkruan “Kosovarja”.

Tani Besniku dhe Lolita janë prindër të një vajze të vogël për të cilën kujdesen si për një princeshë.

Natyrisht që kujdesin më të madh për vajzën e ka nëna e saj, ku nuk mungojnë imazhet e shumta që ndan.

Së fundi, shihet që Lolita për vajzën e saj nuk e ka problem të bëhet edhe stiliste flokësh.

E si të përtojë për këtë princeshë të vogël./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË