Dikur presidente e Kosovës, e gjithmonë femra më e respektuar në vend.

Atifete Jahjaga vazhdon të gëzojë nder e pëlqim të veçantë për aktivitetin e saj politik dhe çdo herë në mbrojte të idealve të vendit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është edhe një përkrahëse e madhe e rinise kosovare, ku këtë e ka treguar shumë shpesh me veprimet e saja.

Ajo ka treguar çdo herë edhe një simpati të veçantë për futbollin kosovar, ku shpesh është paraqitue prezente nga ndeshjet që zhvilloheshin.

As në ndeshjen miqësore të Kosovës me Gjibraltarin nuk mungoi të shfaqej shumë e koncentruar e interesuar.

Përveç tjerash, ishte edhe veshja e saj që e bënte mjaft të veçantë.

Zonjë me kuptimin e plotë të fjalës apo jo?./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË