Është një femër  me shumë stil dhe elegancë.

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun gjithmonë vërehet dukshëm me kombinimet e saj në veshje, që vështirë të realizohen nga ndonjë femër tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Por, kur është fjala për jetën private bukuroshja nuk shprehet shumë për këtë qështje.

Nuk ka dëshirë të jetë e hapur në këtë drejtim, apo ende nuk ka diçka të re nga ajo.?

Por, një detaj që simbolizon dashurinë vërehet dukshëm në gishtin e Artës, unazen që ajo mban në gishtin e duhur i cili tregon fejesë, që edhe mjekësia tregon se damarët e këtij gishti kanë lidhje me arteriet e zemrës, ngrit dyshime të mëdha tek aktorja.

Pasi që nga kaçurrelja nuk është asgjë e konfirmuar, nuk dihet a ka ndonjë lidhje serioze, aq sa t’ia vë unazën në gisht. /Kosovarja/

Arta Elezaj

Publiée par Kosovarja Video sur Lundi 15 juillet 2019

MUND TË JU PËLQEJNË