Arta Bajrami i rikthehet skenës me një baladë.

Arta Bajrami kishte kohë që po paralajmëronte se shumë shpejtë do bie diçka të ren për fansat e saj.

Si duket koha ka ardhur të dëgjojmë këngën e re të saj, përmes disa postimeve të bëra ajo ka njoftuar se projekti i ri është një baladë dhe mezi pret lasnimin.

Për klipin e këngës po kujdeset ‘Imaginefilms’ ndërsa muzika edhe këtë herë është e punuar nga Don Arbas. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË