Nuk ka asnjë moment monoton në mediat sociale të Cardi B.

Reperja fituese e Grammy postoi të dielën në Instagramin e saj një foto, ku shihet me gërsheta sportive me gërsheta me ngjyra, pantallona rozë, atlete të zeza dhe të bardha dhe një bluz të tejdukshme, me mëngë të gjata, të cilat shfaqin pjesën më të madhe të gjoksit.

“Unë nuk mund të notoj, kështu që i bleva këto c*ca që të mund të pluskoj”, shkruajti ylli në fotografi.

MUND TË JU PËLQEJNË