Aktorja tropojane Arjola Demiri vazhdon të konsiderohet si aktorja më e talentuara dhe më e dalluara në botën e aktrimit.

Që nga paraqitja e saj e parë në skenën e aktrimit ka fituar me mijëra zemra të publikut, dhe u bë e pazëvendësueshme tek të gjithë, shkruan Kosovarja.

Asnjëherë duke mos i mjaftuar majat e larta të suksesit, Arjolën gjithmonë e kemi në kërkim më të mirës për ta paraqitur tek adhuruesit e saj.

Gjithmonë na ka bindur për të mirë, duke na bërë të besojmë se çdo ditë e më shumë i takon profesionit ku është e fokusuar tani e sa vite.

Por, në kohët e fundit sikur na bëri dilemë për diçka, me paraqitjen e radhës që lëshoi në faqen e saj personale.

Arjola erdhi aq e bukur dhe tërheqëse, duke theksuar linjat trupore në veshjen e saj, sa për një moment na bëri të mendojmë se a është aktore apo modele?. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË