Kanë mbetur pak ditë nga finalja e festivalit “Kënga Magjike”
Ardit Gjebrea edhe kësaj radhe do ta drejtojë këtë edicion të festivalit që mbledh rreth vetes emra të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Tek “E diela shqiptare”, ai ka zbuluar befasinë që ka përgatit për natën finale të “Këngës Magjike”.

Ai ka thënë se do të këndojë në këtë natë, por nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje.

Kujtojmë që netët e finale janë 5 dhe 6 dhjetor (gjysmëfinalet), kurse finalja e madhe më datë 8 dhjetor.

MUND TË JU PËLQEJNË