Taulant dhe Arbnora Xhaka janë ndër çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar, kjo për shkak të famës të Taulantit si një futbollist i kombëtares shqiptare.

Çifti simpatik janë shumë të dashuruar dhe kalojnë momente të bukura së bashku, momente të cilat i ndajnë edhe me ndjekësitë e tyre në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Së fundmi dyshja kanë kurorëzuar zyrtarisht dashurinë, që kanë ndarë momente të bukura edhe për ndjekësitë e tyre.

“Zotëri dhe Zonja Xhaka”, ka shkruar Taulant Xhaka në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që çifti janë në pritje të ëmbel për tu bërë prindër për herë të parë./ Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË