Është shumë aktive.

Arbenita Ismajli është emër shumë i pranishëm në titujt e mediave rozë.

Arbenit Ismajli që nga lidhja e saj me Feron ka qenë në qendër të vëmendjes tek mediat rozë me çdo veprim të bërë.

Modelja e cila jeton dhe vepron në Londër ka në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi ku kësaj në plan të parë ka vënë gjoksin bombastik.

Bukuroshja është duke shijuar romancën me reperin nga Gjilani dhe së fundmi ishte edhe pjesë e klipit të tij ‘Ride Or Die’. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË