Arbenita Ismajli dhe reperi Fero më në fund kanë dalur hapur para ndjekësve me një video që goditi rrjetin.

Dyshja e njohur  shfaqen provokues, ku shihet se po kalojnë mjaft mirë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Pas publikimit të videos të Arbenitës me ishin e saj ku shkëmbenin puthje, tani Arbenita ia ka kthyer ‘si boomerang’ duke dëshmuar fjalët që kishte thënë pas asaj videoje se dashurinë e tyre asgjë s’do ta mposhtë.

E kjo kuptohet e duket më së miri në këtë video ku ccifti duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, bile ata edhe mund ta kenë harruar punën e videos që bëri bujë mediatike./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË