Angelina Shala është emër i njohur për publikun, shumë e pranishme në median rozë, duke u diskutuar për të arriturat profesionale dhe jetën e saj private, shkruan “Kosovarja”.

Angelina, e bukur, e talentiar dhe e zonja, së fundi po merret më shumë me aktrim sesa me muzikë.

Bukuroshja thotë se po ndihet shumë rehat në shesh-xhirim dhe se filmi “Kthetrat” është një projekt që e përmbushë.

Aktorja, që ka një rol mjaftë potent në “Kthetrat”, së fundi ka qenë pjesë e xhirimeve të produksionit “Ari” që vepron në Zvicër, ku morrën pjesë emra të mëdhenjë të skenës muzikore dhe gjithashtu aktorët e serialit “Kthetrat”.

Ja disa foto ku Angelina shkëlqen e tëra. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË