Almeda Abazi ka publikuar portretin e bukur familjar.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman pesë muaj më parë u bënë prindër për herë të parë.

Bukuroshja shqiptare në pesëmujorin Efehanit, ka publikuar një fotografi emocionuese, nga momenti i lindjes së tij.

Në foto ajo shfaqet me djalin në krahë, teksa pranë tij gjendet bashkëshorti, Tolgahan si dhe mjekja që asistoi në lindje.

“Efehan është pesë muaj sot”, ka shkruar Almeda sipër fotos.

Për ndryshe, ditë më parë, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman vizituan Kosovën dhe Shqipërinë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË