Janë çift për t’iu marr lakmi.

Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij janë emra që komentohen shpesh në shtypin rozë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç që njihen si një familje e kompletuar, në çdo paraqitje të tyre mbizotëron diçka e veçantë.

Këtë e shohim shpesh në postime të ndryshme që publikojnë në rrjete sociale, e shumë herë edhe duke ia shprehur dashurinë njëri tjetrit.

Në fotografinë e fundit që ka postuar gruaja e tij Egzona, Albatriti nuk përmbahet dot duke ia shprehur dashurinë me një koment të shkurtër por me shumë domethënie.

Dyshja janë prindër të tre fëmijëve. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË