Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë prindër të një vajze, ndërsa së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë.

Dy artistët e njohur krahas angazhimeve që kanë, gjejnë kohë edhe për familje e tyre, e që të shpeshta janë dedikimet në rrjetet sociale.

Të fundit e bëri kantautori, Albani i cili sipër një fotografie me ka shkruar një dedikim për të bijën.

“Dhe mbollëm një rreze diku, të shkëlqejë sot një Diell i vërtetë” Ameli, ka shkruar Albani në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Albani dhe Miriam gjatë vitit 2019 mbajtën koncerte në Prishtinë dhe Tiranë.

https://www.instagram.com/p/B6nVYENgLWy/?utm_source=ig_web_copy_link

 

MUND TË JU PËLQEJNË