Alban Mehmeti është ndër këngëtarët më të kërkuar për dasma e ahengje familjare.

Me zërin e tij të mrekullueshëm ai fitoi simpatinë dhe dashurinë e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Krahas karrierës, Albani ka krijuar një familje të shëndoshë me bashkëshorten Fjollën dhe dy djemtë e tij.

Çifti kanë një harmoni dhe lumturi familjare që e dëshmojnë vazhdimisht.

E sot për Fjollën ishte një ditë e veçantë, pasi festoi ditëlindjen në një vend përrallor.

Albani zgjodhi Dubai-n vendin ku bashkëshortja e tij të festoj ditëlindjen.

E kjo gjë e ka gezuar mkaftë shumë atë duke e lumturuar shumë.

Krahas disa imazheve nga Dubai, ajo shkruan:”Fotografitë mund të jenë të paqarta, por kujtimet jo. Duke shijuar ditëlindjen time njerëz të veçantë”./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË