Agnesa Vuthaj jo rastësisht ka fituar nofkën si një ndër femrat më të bukura kosovare.

Bukuroshja istogiase po vazhdon ta ruaj ende bukurinë dhe freskinë edhe pas kohës kur u zgjedh ‘Miss Kosova’, shkruan “Kosovarja”.

Jo rrallë herë janë ngritur dilema edhe për bukurinë e saj duke e akuzuar për operacione, ani pse Agnesa çdo herë e ka dëshmuar të kundërtën duke qenë se është një bukuri ‘Bio’.

Bukuroshja nuk heziton që bukurinë e saj natyrale ta reklamojë shpesh në rrjetet sociale, edhe në foton e fundit Agnesa vie me një grim të lehë , por bukuria prapë njëtë po i reflekton./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË