Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me pantollona lëkure dhe është shfaqur pa grim.

Edhe e tillë ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive.

MUND TË JU PËLQEJNË