Afrona Dika është personazhi më i përfolur i këtij viti e që me gjasë edhe vitin tjetër do të vazhdojë kështu.

Bukuroshes shqiptare nuk i mjaftoi që rrëmbeu zemrën e këngëtarit më të njohur, por edhe mediave rozë, shkruan Kosovarja.

Çdo ditë iu dhuron arsye për të shkruar për të, e për ta ndjekur me interesimin më të madh.

Afrona ditë ditës po ia merr anën edhe burrit të saj Bleros, sepse të gjithë po merren me të.

Kjo po ndodhë për shkak të bukurisë dhe sharmit që e karakterizojnë çdo ditë, por edhe fotografitë profesionale që i bën me shumë përkushtim.

Deri më tani kemi parë imazhe nga më të ndryshmet të vijnë nga ajo, por më të bukurës duket se i erdhi rendi për të prezantuar.

Me këtë pozë e bukuri, Afrona po që i la në hije të gjitha modele në shqiptari. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË