Afrona dhe Blero kanë filluar numërimin nga prapa për dasmën e tyre.

Blero Muharremi dhe Afrona Dika së shpejti do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Çifti do të organizojnë dasmë madhështore më 21 shtator, me të ftuar familjarë, miq e kolegë të tyre.

Ishte Afrona ajo e cila së fundi ka postuar një imazh nga fotosesioni që realizoi me Bleron para dasmës.

“Dasma më e mirë do të ndodhë së shpejti”, ka shkruar ajo sipër kësaj fotoje.

MUND TË JU PËLQEJNË