Modelja shumë e njohur Afrona Dika po rrëmben çdoherë vëmendjen e publikut.

Sharmi, pozitiviteti dhe ëmbëlësia që reflekton e bën të dashur dhe shumë të pëlqyer, shkruan “Kosovarja”.

E pas martesës me këngëtarin e njohur Blero fama iu rrit, duke qenë në qendër të vëmendjes së publikut.

Ajo nuk po i ndal pozat joshëse të cilat po i shoqëron me ndonjë thënie motivuese.

Së fundi e veshur me shumë stil ajo ka pozuar si zonjë e rëndë. Fustani unik e pallta i rrijnë mjaftë bukur.

“Besoni në veten tuaj dhe do të jeni të pandalshëm”, ka shkruar Afrona krahas imazhit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË