Një zë që publiku e do dhe respekton shumë padyshim që është edhe Afërdita Demaku.

Këngëtarja Demaku ka kohë që është prezente në skenë, e siç duket edhe do plaket duke sjellë këngë e hite të bukura, shkruan “Kosovarja”.

Përderisa tek ne është ftohtë, Afërdita me bashkëshortin kanë vendos të ikin ca ditë në Tajlandë.

Nga aty çifti po sjellin imazhe shumë të bukura, si të ishin në moshën më të mirë të rinisë.

Edhe së fundmi, të dy të veshur në të shkurta na kanë sjellë verën në këto ditë të ftohta dimri.

E padyshim që çifti po duken për mrekulli./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË