Me zërin e saj të mrekullueshëm këngëtarja e mirënjohur drenicase Afërdita Demaku i dha shpirt këngës.

Gjenerata u rriten me zërin projektet e saj, e cila vazhdon të jetë e dashur e afërt dhe shumë e suksesshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nuk po ndalet as në ditët e sotme, e duket sikur i është shtuar energjia, vullneti për tu paraqitur sa më mirë para publikut.

Këngët e saj po arrijnë numër record të shikueshmërisë, e kjo po bën që ajo të mos ndalet me punë e projekte të reja.

Krahas muzikës ajo po komentohet edhe për pamjen e saj sit ë adoleshentes ndonëse fëmijët iu kanë bërë për martesë.

Afërdita investojë kohë e energji duke u kujdesur që ti formësoj linjat trupore, me të cilat po duket për mrekulli.

Ajo humbi shumë në peshë, e sot nuk dallohet nga vajza e saj Dona.

Afërdita tani po vishet më joshëse me fustana të qara e të shkurtër. Ajo mori vëmendje nga pushimet në Tajlandë me bashkëshortin e saj.

Krah tij Afërdita pozoi me minifund të shkurtër duke zbuluar format e saj të lakmueshme./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË