Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, shquhet si një ndër femrat më të bukura nga fusha e modelingut.

Krahas angazhimeve që ndjek në këtë fushë, Adrolës së fundmi i është besuar edhe një detyrë tjetër.

Ajo do të jetë nikoqire e festivalit “Kënga Magjike 2019”, i cili këtë vit mbahet në datat 4, 5 dhe 7 shtator.

Ishte fillimisht producenti i festivalit, Ardit Gjebrea, ai i cili publikoi një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqej krah modeles Dushi, ndërsa shkruante në mbishkrimin e fotografisë “U kry”.

Më pas, edhe vet Adrola ndau me ndjekësit e saj në Instagram të njëjtën fotografi, me ç’rast edhe ka konfirmuar që këtë vit do të jetë pjesë e “Kënga Magjike”.

“Emocionet thyejnë ligjet e modestisë.. dhe pa dashje realiteti i ngjan një ëndrre! Faleminderit Ardit Gjebrea”, ka shkruar Adrola Dushi në Instagram. /Telegrafi/

MUND TË JU PËLQEJNË