Ndonëse jo aq aktiv me projekte e koncerte muzikore, Adrian Gaxha ashtu si edhe të gjithë artistët tregon përditshmërinë e tij përmes postimeve në rrjete sociale.

Këngëtari shqiptar nga Shkupi ndonëse ka punët mirë financiarisht dhe pavarësisht famës, ai iu është përvishur vet punës, teksa shihet me vegla pune në duar.

Ai shihet para një shtëpie që është duke e ndërtuar ku ka shkruar: Unë kam një ëndërr.

Kjo tregon se Adriani është modest dhe punëtor./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË