Këngëtarja e njohur Adelina Thaçi është një nga zërat të paharruar të skenës muzikore, e cila për vite me radhë ka argëtuar audiencën me këngët e saj.

Ani pse tash e ca vite i është larguar këtij profesioni, këngët e Adelinës ende dëgjohen dhe thujase kemi nostalgji për ato kohë, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht që i është larguar skenës muzikore, Adelina ende mbetet e përfolur në mediat rozë.

Ajo është aktive në rrjete sociale që ndanë imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

E së fundmi Adelina ka vendosur te mar mendimin e publikut lidhur më një qështje.

Ajo po pyet se cilen veturë ta blejë, duke bërë ‘humor’ pasi gjindet në sallon veturash./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË