Adelina Tahiri po vazhdon të jetojë e zhytur në botën luksoze.

Shtëpia, gardëroba, shëtitjet e çdo gjë që e rrethon mban emrin e ndonjë marke të njohur, shkruan “Kosovarja”.

Pas gjithë atij fluksi me thashethemeve për martesën e saj me avokatin maqedonas, gjithçka u vu në heshtje dhe tani Adelina po shijon jetën me bashkëshortin dhe djalin e tyre Jonin.

E luksi është ai që po e përndjek edhe gjatë kohës së izolimit.

Përderisa dikush nuk as se ccfarë të hajë, Adelina Tahirit i shihen enët dhe dekorimet e shtëpisë të flakruara në ari.

Eh po, ka pas fat, ka rënë si miza në mjatë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË