Këngëtarja e njohur Adelina Berisha nisi karrierën muzikore qysh në vegjëli.

Adelina përveç projekteve të suksesshme këndon edhe nëpër koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore, ku dallohet për atmosferën që e krijon, shkruan “Kosovarja”.

Sa i përket jetës private ndonëse po i afrohet të 30-ve këngëtarja po vazhdon të qëndroj beqare.

Ndërkohë vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, teksa sjellë poza atraktive duke vënë në pah linjat trupore.

Adelina ka dëshirë të ekspozohet e nganjëherë edhe e tepron. Ajo së fundi shfaqet duke kërcyer e veshur me xhinse të shkurtra dhe një xhaketë brenda së cilës nuk ka të veshur asgjë.

Në këtë mënyrë teksa vallëzon asaj i zbulohet gjoksi. Për më tepër shihni videon./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË