Para pak ditësh përfaqësuesit e “Disney” kanë paralajmëruar se filmi “Home Alone” do të kthehet në versionin e ri.

Fansat mezi presin ta shohin, teksa perzonashi kryesor i “Home Alone” ka reaguar ndryshe, duke mos i pëlqyer rikthimi dhe se si do dukej ky version.

“Kështu do të dukej një Home Alone i ri”, është mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos.

MUND TË JU PËLQEJNË