Adelina Tahiri po vazhdon të jetojë e zhytur në botën luksoze.

Shtëpia, gardëroba, shëtitjet e çdo gjë që e rrethon mban emrin e ndonjë marke të njohur, shkruan “Kosovarja”.

Pas gjithë atij fluksi me thashethemeve për martesën e saj me avokatin maqedonas, gjithçka u vu në heshtje dhe tani Adelina po shijon jetën me bashkëshortin dhe djalin e tyre Jonin.

Këngëtarja po ashtu cilësohet për një stil të veshjes çdo herë unik duke qenë çdo herë vetvetja.

Edhe së fundmi, ajo shfaqet e veshur me stil interesant ku vëmendje morën mbathjet e saja moderne./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË