Zaimina Vasjari njihet nga publiku shqiptar si një femër mjaft atraktive, e cila dikur si vetëm 16 vjeçare ishte shpallur Miss Shqipëria 2002.

Ajo gjithashtu njihet edhe si këngëtare, e cila ndër vite ka sjellë disa këngë të bukura për publikun.

Zaimina tani edhe pse në moshën 32 vjeçare, vazhdon të mbetet po ajo femër atraktive dhe e bukur si dikur.

Madje në paraqitjen e saj të fundit në rrjetet sociale, ajo ka ‘guxuar’ të pozoj edhe pa grim, duke shfaqur bukurinë e saj, për dallim nga personazhet e njohura që nuk ua japing rastin fansave ti shohin se si duken pa grim.

MUND TË JU PËLQEJNË