Arbenita Ismaili , modelja e cila vepron në Amerikë jo rrallë herë ka mahnitur ndjekësit me postimet që ka shfaqur në rrjetet sociale.

Përveç se është e njohur si modele, ajo për shumë kë njihet vetëm si e dashura e Feros, reperit kosovar që shpesh ka qenë pjesë e skandaleve të shoëbizit, shkruan “Kosovarja”.

Arbenita nuk e ka problem të postojë e të pozojë poza provokuese, andaj jo rrallë herë ka postuar foto të atilla që ka lënë gojëhapur gjithë ndjekësit.

Trupi e linjat e saj çdo herë ka qenë fokus i komenteve e komplimenteve, duke u cilësuar si një ndër femrat më ‘hot’.

Por, a e ka realisht këtë trup Arbenita edhe live, apo është edhe në pytje dora e ‘photoshopit’.

Në një foto ku shihet bashkë me Feron, Arbenita zhgënjen aq shumë me trupin, saqë sigurisht edhe kjo si gjitha femrat tjera është një përdoruese e çmendur e tij.

Ja shikojeni dhe vlerësojeni edhe ju?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË