Me tu publikuar ‘Fustani’ morri pëlqimin e publikut.

Ditën e djeshme Elvana Gjata dhe Capital T publikuan bashkëpunimin e dytë mes tyre, “Fustani”.

Kënga është kthyer shumë shpejt në një hit dhe ka arritur mbi 800 mijë klikime në Youtube brenda disa orëve.

Këngëtarja me postimin e bërë në Instagram ka treguar se fustani i dizajnuar nga kreatori i saj kishte frymëzuar artisten për tekstin e këngës. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË